Hakkımızda

Vizyon

1957 yılında kurulan MOROVA GRUP başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen reklam şirketleri arasında yer almakta, açıkhava reklamcılığı ve kent mobilyaları sektöründe bölgesel ve ulusal lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. MOROVA GRUP’un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı verimliliği merkeze alan bir yönetim anlayışı yer almaktadır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlar değil grubun reklam sektörüne yaptığı yatırımlarla grup için bir gurur kaynağı olmuştur.

Misyon

Değişen dünya şartlarında kalite ve profesyonellikten ödün vermeden büyüyen şirketimiz, müşterilerimizin reklam ihtiyaçlarını karşılayacak, kalite ve özel uygulamaları ile firma ve kurumların reklam sektöründe çözüm ortağı olacak, günümüz teknolojisini kullanarak modern ürünleri ve uygulamaları ile sektörde kazandığı ivmeyi artırarak devam edecektir.

MOROVA GRUP, modern tesisi ve 50'yi aşkın çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Bizi bugünlere getiren başta müşterilerimiz ve tasarımdan üretimine sevkıyattan montajına kadar tüm çalışanlarımıza sonsuz teşekkürler.

Tarihçe

 
 

Türkiye’nin en eski reklam firmaları arasında yer alan Morova Reklam, Ömer Morova ve Celalettin Morova tarafından 1957 yılında Ankara, Necatibey’de 100m2'lik bir atölyede kuruldu. Reklam materyalleri üretimi için rezistans, yatık daire ve el işçiliğinin kullanıldığı dönemde kamu kurumlarına ve kurumsal firmalara yapılan reklam ürünleri ile Türkiye'de hatırı sayılır bir ivme kazandı.

  

...ve yıl 2015

3000m2'lik kapalı çalışma alanı, modern makina parkı ile seçkin bir yönetim kadrosonun deneyimiyle donatılmış üstün performanslı ürünler sunan Morova Reklam, CNC router, makas kesim, akbant pres, lazer kesim ve baskı üniteleri ile hızlı ve ekonomik reklam çözümleri üretme konusunda tüm hızıyla yoluna devam etmektedir.